http://kartografia.pwr.edu.pl/Joomla_SKP

Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna 2019
poniedziałek, 09 września 2019 00:00

Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Komisja Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności serdecznie zapraszają na XLII Ogólnopolską Konferencję Kartograficzną, która odbędzie się w dniach 17 i 18 września 2019 r. w Krakowie.
Konferencja stanowi kolejną odsłonę dorocznych spotkań środowiska kartografów i sympatyków map, które organizowane są od 1968 roku. Tym razem zbiega się ona ze stuleciem utworzenia Akademii Górniczej w Krakowie, jako kontynuatorki Komisji Kruszcowej powołanej w 1772 r. oraz Szkoły Akademiczno-Górniczej w Kielcach założonej w 1816 r. z inicjatywy Stanisława Staszica. Wiodącym tematem tegorocznej konferencji będą zagadnienia generalizacji map i baz danych przestrzennych.

Aktualne informacje na stronie internetowej XLII Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej pod adresem https://www.kartografia.org/xlii-okk.

 
VIII Walne Zgromadzenie Członków SKP
środa, 04 września 2019 00:00

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu Głównego SKP uprzejmie zapraszam na zebranie walne członków Stowarzyszenia Kartografów Polskich, którego celem jest dokonanie zmian w składzie zarządu i uzupełnienie składu Komisji Rewizyjnej SKP.

Zebranie odbędzie się w dniu 16 września 2019 r. o godz. 18:00 na terenie Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie, przy Al. Mickiewicza 30, pawilon C4 (Ip s. 102)). Zebranie odbędzie się w przeddzień rozpoczęcia XLII Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej.

Z poważaniem, w imieniu Zarządu SKP

Przewodnicząca Zarządu Głównego SKP
dr hab. inż. Joanna Bac-Bronowicz

 
Zgłoszenia do konkursu Mapa Roku 2018
wtorek, 03 września 2019 00:00

logo GUGiK

W XIX edycji konkursu Stowarzyszenia Kartografów Polskich "Mapa Roku 2018" zgłoszono 14 opracowań kartograficznych. Poniżej wykaz map. Pozostałe informacje na stronie regulaminu.

Zapraszamy do Galerii, w której prezentujemy fragmenty map zgłoszonych w tej edycji konkursu. Dla przypomnienia: zeszłoroczni zwycięzcy.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 24

Ważne strony

Reklama Reklama

Sondy

Z jakich map korzystasz najczęściej?
 

Goście na stronie

Witrynę przegląda teraz 7 gości