Zgłoszenia do konkursu Internetowa Mapa Roku 2012 PDF Drukuj Email
wtorek, 25 września 2012 00:00

Lista zgłoszeń zatwierdzonych przez właścicieli i wydawców

1. Mapa Polski Masstracks "Polska GPS-ami malowana". Wykonawca i właściciel: Media-Lab s.c.
2. Turystyka i Edukacja Przyrody w lasach RDLP w Katowicach. Wykonawca: Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej; właściciel: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach.
3. Mapa lasów RDLP w Lublinie. Wykonawca: Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej; właściciel: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie.
4. Mapa turystyczna OpenStreetMap Polska. Wykonawca: Stowarzyszenie OpenStreetMap Polska
5. Serwis Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego wroSIP (moduł ogólny). Autorzy i wykonawcy: Renata Krasel, Artur Filipkowski, Dawid Pyrdał, Maciej Tobjasz (Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu - Pracownia Systemów Informacji Przestrzennej), GISPartner Sp. z o.o.; właściciel: Powiat i gminy powiatu wrocławskiego.
6. Mapa bezpieczeństwa w geoportalu "Opolskie w Internecie". Autorzy i wykonawcy: Zespół projektowy OWI Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pod kier. Edyty Wenzel-Borkowskiej i Mariusza Boguckiego, Intergraph Polska Sp. Z.o.o; właściciel: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.
7. Mapa "Kultura, turystyka i sport" w geoportalu "Opolskie w Internecie". Autorzy i wykonawcy: Zespół projektowy OWI Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pod kier. Edyty Wenzel-Borkowskiej i Mariusza Boguckiego, Intergraph Polska Sp. Z.o.o; właściciel: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.
8. Mapa przeglądowa Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Lubińskiego. Autorzy i wykonawcy: Krzysztof Siudziński, Jarosław Wojnałowicz (Starostwo Powiatowe w Lubinie Biuro Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej); właściciel: Starosta Lubiński.
9. Mapa Emisji Zanieczyszczeń Województwa Małopolskiego. Autorzy i wykonawcy: Wydział Geodezji, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie, GISPartner Sp. z o. o.; właściciel: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
10. Mapa Akustyczna Dróg Wojewódzkich. Autorzy i wykonawcy: Wydział Geodezji, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie, GISPartner Sp. z o. o.; właściciel: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
11. Mapa Portalu Informacyjnego e-Zabytek. Autorzy i wykonawcy: Narodowy Instytut Dziedzictwa, Pro-Creation, Soft-Project, Intergraph Polska Sp. z o.o.; właściciel: Narodowy Instytut Dziedzictwa.