http://kartografia.pwr.edu.pl/Joomla_SKP

Zarząd SKP w kadencji 2013 - 2016 PDF Drukuj Email
wtorek, 14 maja 2013 00:00

Skład Zarządu Głównego SKP wybranego podczas VI  Walnego Zebrania dn. 7 maja  2013 r. we Wrocławiu.

Zarząd Główny SKP:

  1. Joanna Bac-Bronowicz (joanna.bac-bronowicz @ pwr.edu.pl, tel. +48506176893) - przewodnicząca Zarządu Głównego
  2. Grzegorz Kurzeja (gkurzeja @ esripolska.com.pl, tel. +48608016816) - zastępca przewodniczącej ds. merytoryczno-programowych
  3. Jan Krupski (jan.krupski @ uni.wroc.pl)  - zastępca przewodniczącej ds. organizacyjnych
  4. Waldemar Spallek (waldemar.spallek @ uni.wroc.pl) - sekretarz
  5. Roman Janusiewicz (ekograf @ ekograf.pl) - skarbnik
  6. Dariusz Gotlib (dariusz.gotlib @ gmail.com) - członek Zarządu
  7. Paweł J. Kowalski (p.kowalski @ gik.pw.edu.pl) - członek Zarządu
  8. Radosław Golba (Radoslaw.Golba @ umk.pl) - członek Zarządu

Komisja Rewizyjna SKP:

  1. Robert Pajkert (robert.pajkert @ umwd.pl) - przewodniczący
  2. Agnieszka Buczek (agnieszka.buczek @ opgk.krakow.pl) - zastępca przewodniczącego
  3. Kazimierz Bęcek (kazimierz.becek @ igig.up.wroc.pl) - członek Komisji

Sąd Koleżeński:

  1. Ewa Krzywicka-Blum - przewodniczący
  2. Piotr Grzempowski (piotr.grzempowski @ pwr.edu.pl) - członek Sądu
  3. Adam Michalski (adam.michalski @ igig.up.wroc.pl) - członek Sądu