Zgłoszenia do konkursu Internetowa Mapa Roku 2016/2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 16 marca 2017 00:00
logo portalu Geoforum.pl logo GUGiK

W piątej edycji konkursu „Internetowa Mapa Roku 2016/2017”, obejmującego oryginalne, polskie opracowania kartograficzne, zostało zgłoszonych 9 map. Poniżej wykaz map zgłoszonych do Konkursu. Informacje organizacyjne na stronie regulaminu.

Lista zgłoszeń właścicieli i wydawców (w kolejności przesyłania zgłoszeń)

1. Rozwój zabudowy Lublina. Autorzy i wykonawcy: GIS-Expert sp. z o.o.; właściciel: GIS-Expert sp. z o.o.
2. Tendencje demograficzne Lublina 1995-2015. Autorzy i wykonawcy: GIS-Expert sp. z o.o.; właściciel: GIS-Expert sp. z o.o.
3. Mapa wypadków z udziałem pieszych 2012-2016 w Otwartym Regionalnym Systemie Informacji Przestrzennej Województwa Śląskiego. Autor: Piotr Wojnowski - administrator ORSIPWŚ; wykonawca: GisPartner Sp. z o.o.; właściciel: Województwo Śląskie reprezentowane przez Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.
4. Geoportal Inwestora OnGeo. Autor opracowania kartograficznego: Zespół SmallGIS dla OnGeo Sp. z o.o.; wykonawca i właściciel serwisu: OnGeo Sp. z o.o.
5. Mapy statystyczne opracowane na podstawie spisu powszechnego w Kuwejcie. Autorzy i wykonawcy: Axenit Sp. z o.o.; właściciel: Central Statistical Bureau, State of Kuwait
6. Szlaki kulturowe na Dolnym Śląsku. Autor: Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, Wydział Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego; wykonawca strony internetowej: GISPartner sp. z o.o.; właściciel: Wydział Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
7. Aglomeracje ściekowe Dolnego Śląska. Autor: Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej, Wydział Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego; wykonawca strony internetowej: GISPartner sp. z o.o. właściciel: Wydział Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
8. Geoportal o zmianach klimatu i ich oddziaływaniach na obszarze Polski - obserwacje. Autorzy: iTomasz Berezowski, Mikołaj Piniewski, Mateusz Szcześniak, Ignacy Kardel, Robert Michałowski, Abdelkader Mezghani, Tomasz Okruszko; wykonawcy strony internetowej: dr inż. Ignacy Kardel wraz z zespołem: dr inż. Mikołaj Pniewski, mgr inż. Marcin Brach, inż. Robert Michałowski; właściciel: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
9. Geoportal o zmianach klimatu i ich oddziaływaniach na obszarze Polski - oddziaływanie. Autorzy: Piniewski Mikołaja, Mateusz Szcześniak, Ignacy Kardel; wykonawcy strony internetowej: dr inż. Ignacy Kardel wraz z zespołem: dr inż. Mikołaj Pniewski, mgr inż. Marcin Brach, inż. Robert Michałowski; właściciel: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Paweł J. Kowalski
Sekretarz Komisji Konkursowej IMR 2016/2017