Organizatorzy XLIV Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej, która w dniach 29-30 września br. odbędzie się w Toruniu, podali szczegółowyprogram tegorocznej konferencji. Zaplanowano 36 piętnastominutowych referatów oraz 8 posterów, a także wystąpienia okolicznościowe, związane m.in. z uroczystym wręczeniem Statuetki OK PTG „Ambasador Kartografii”, a także Medali im. Prof. Andrzeja Makowskiego. Bezpośrednio po zakończeniu dwudniowych obrad, tj. w sobotę […]
