Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej, Stowarzyszenie Kartografów Polskich wraz z Biurem Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej mają przyjemność zaprosić na seminarium pt.:
Jak opracowano pierwszą mapę topograficzną według nowego rozporządzenia czyli BDOT10k w województwie śląskim
które odbędzie się 5 grudnia 2013 r. o godz. 12.30, Wrocław, budynek Geocentrum, ul. Na Grobli 15 (Sala A5)
czytaj dalej about Seminarium o nowej mapie topograficznej 1:10 000 …